خوانسار نیوز

رسانه تحیلی خبری خوانسار

خوانسار نیوز

رسانه تحیلی خبری خوانسار

نشانی جدید خوانسارنیوز: khansarnews.ir

۱۵ مطلب در مرداد ۱۳۹۲ ثبت شده است


پذیرش تک جنسیتی دانشجو،تهدیدی برای توسعه شهرستان خوانسار

سرویس اجتماعی- دانشکده ریاضی و کامپیوتر خوانسار از معدود مراکز آموزش عالی دولتی کشور است که توسط خیرین بنا گردیده و در مقایسه با اقدامات بانیان آن، در احداث و توسعه فیزیکی آن دولت کمترین نقش را داشته است.

به گزارش خوانسارنیوز، خیرین نام آور خوانسار سالها پیش بنا به نیات خیرخواهانه خود و در جهت رشد و تعالی شهرستان اقدام به احداث یکی از بهترین ساختمان ها با معماری زیبا به عنوان دانشگاه نموده و پس از آن خیر ارجمند خوانساری، حاج فضل اله جواهری با هزینه ای بالغ بر ده میلیارد ریال اقدام به احداث خوابگاهی بسیار مدرن و کم نظیر در مجاورت این دانشگاه نمود که در بسیاری از دانشگاههای مطرح کشور هم نمونه آن را نمی توان یافت.

برای خواندن ادامه مطلب اینجا کلیک کنید

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۸ مرداد ۹۲ ، ۲۳:۳۷

کسب رتبه ۳۴ریاضی در کنکور ۹۲ توسط یک دانش آموز خوانساری

برای خواندن خبر در سایت خوانسارنیوز کلیک کنید

۱۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۲ مرداد ۹۲ ، ۱۴:۲۰

سرویس اجتماعی- به دعوت فرماندار خوانسار و با حضور برخی از مسوولین استان و شهرستان، پمپهای آب سرچشمه امروز خاموش خواهند شد.

به گزارش خوانسارنیوز، ساعت ۴ بعداز ظهر امروز پنج شنبه  پارک سرچشمه شاهد حضور مردمی خواهد بود که سال هاست منتظر قطع برداشت آبی هستند که حدود ۳۲ سال پیش قرار بود فقط ۶ ماه از آن بهره برداری شود.

با توجه به بحران های آب در طی سالهای گذشته ساده ترین راه افزایش برداشت از آب سرچشمه به جای چاره اندیشی برای حل مشکل آب شرب بود و همین موضوع سبب بروز زیان های فراوانی برای کشاورزی خوانسار بوده است.

مدتهاست که کشاورزان خوانسار با مراجعه به مراجع دولتی و قضایی و نیز نهادهای مردمی چون نماینده مجلس و شورای شهر خواستار رفع این معضل و خارج ساختن پمپهای منصوبه در چشمه اصلی سرچشمه شده اند و هر کدام از مسوولین نیز به سهم خود پیگیر این موضوع بوده اند.

اما امروز قرار است مردم در پارک سرچشمه برای زدن یک “کلید” تجمع کنند. کلیدی که با زدن آن برداشت آب شرب شهر از سرچشمه شاید برای مدتی متوقف شود اما هنوز  کسی به طور یقین نمی داند که دوام دکمه OFF این کلید تا چند ساعت و یا چند روز خواهد بود؟

با کلیک روی این قسمت ادامه مطلب را در سایت رسمی خوانسار نیوز بخوانید

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۰ مرداد ۹۲ ، ۱۵:۰۴

فروشگاه خرید شارژ ایرانسل همراه اول تالیا رایتل

این فروشگاه در زمینه خرید شارژ ایرانسل و خرید شارژ همراه اول و خرید شارژ تالیا و خرید شارژ رایتل فعالیت دارد و همچنین امکان خرید شارژ مستقیم را برای شما مشتریان عزیز فراهم آورده است . برای سهولت در خرید استفاده از شارژ مستقیم پیشنهاد می گردد


۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۹ مرداد ۹۲ ، ۲۳:۵۸

سرویس اقتصادی- با وجود این که تونل جزو برنامه های سفر اول هیئت دولت به خوانسار نبود، اما نصب یک بنر زمینه ای شد که احمدی نژاد در سخنان خود قول تونل را هم بدهد.

به گزارش خوانسار نیوز به نقل ازیکی از اعضای شورای اسلامی شهر، قبل از حضور محمود احمدی نژاد در خوانسار اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار وقت تصمیم می گیرند با طراحی دو بنر (که تصویریکی از آنها در این گزارش آمده است و دیگری با شعار تونل=توسعه اقتصادی خوانسار) اهم درخواستهای شهرستان را مطرح و در روبروی جایگاه سخنرانی رییس جمهور نصب کنند.

برای خواندن ادامه خبر در سایت خوانسارنیوز کلیک کنید:

بنری که استارت کار تونل خوانسار شد!

۴ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۵ مرداد ۹۲ ، ۲۱:۴۷
سرویس اجتماعی- پایگاه رسمی اطلاع رسانی خوانسارنیوز از 23 تیرماه کار خود را به صورت آزمایشی آغاز نمود.
به گزارش خوانسارنیوز، این رسانه تحلیلی خبری مستقل که از 31 فروردین ماه 92 با درج اولین خبر در خصوص ثبت نام کاندیداهای چهارمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر خوانسار، فعالیت خبری خود را با نشانی khansarnews.blog.ir آغاز کرد، از هفته گذشته سایت رسمی خود را با نشانی مستقل www.khansarnews.ir راه اندازی نموده است.
پایگاه تحلیلی خبری خوانسار نیوز در تاریخ 25/4/92 در سایت" ستاد ثبت اینترنتی پایگاه های خبری " به ثبت رسیده و مراحل اخذ گواهی ثبت آن از طریق وزارت ارشاد نیز در حال پیگیری است.
لازم به ذکر است که این رسانه با وجود نوپا بودن در طی سه ماه فعالیت خود تا کنون قریب به 80 هزار بازدید داشته است که در نوع خود کم نطیر می باشد. بیشترین آمار بازدید این پایگاه در روز 25 خرداد با حدود 5000 بازدید بوده است.

۸ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۴ مرداد ۹۲ ، ۰۲:۱۰

سرویس فرهنگی- امام جمعه خوانسار در مصاحبه ای تصویری با خوانسار تی وی، خواستار افزایش اعتبارات برای بهسازی و مقاوم سازی مسجد جامع خوانسار شد.

به گزارش خوانسارنیوز، حجت الاسلام خواجه کریمی با اشاره به این که این مسجد از بناهای تاریخی شهرستان است، اظهار داشت: با توجه به این که در این بنا نمی توان از وسایل و دستگاه های مکانیزه امروزی به دلیل وارد نمودن آسیب به بنا استفاده نمود، بنابراین انجام کارها به صورت دستی هزینه زیادی دارد و بازسازی آن اعتبارات زیادی را می طلبد.

وی با طلب استمداد از مردم، از آنان خواست تا با کمک جدی به این مسجد، به رفع این مشکل کمک نمایند.

رییس حوزه علمیه باقرالعلوم خوانسار در پاسخ به خبرنگار خوانسار تی وی در خصوص آینده مسجد، استقرار یک کانون فرهنگی خوب، واگذاری بخشی از ساختمان به بسیج ونیز استفاده از شبستانهای مسجد در آینده ای نزدیک برای دروس حوزه علمیه را از برنامه های آینده این مکان خواند و افزود: بنا داریم بعضی از درس های طلاب را به سبک قدیم در داخل این مسجد دایرکنیم.

وی در ادامه  با بیان این که این مسجد روضه سالانه ای دارد که در حال حاضر تعطیل است و گرفته نمی شود، افزود: انشاا… در آینده روضه نیز در این مسجد برگزار خواهد شد.

امام جمعه خوانسار با اشاره به برگزاری برخی کلاسها و دوره ها در مسجد توسط بسیج و کانون فرهنگی مساجد تصریح کرد: این برنامه ها که در حال حاضر به صورت نیمه فعال است در آینده فعال خواهد شد.

لازم به ذکر است که مسجد جامع خوانسار با قدمتی چهارصد ساله جزو آثار ثبت شده میراث فرهنگی خوانسار می باشد.

———————————————–

مشاهده کلیپ تصویری این گزارش در خوانسار تی وی

۱۶ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۴ مرداد ۹۲ ، ۰۱:۵۹